Çalışma Prosedürümüz

Firmanız adına proje dosyası açılır.Proje dosyanız için; firmanıza ait bilgiler ve talep ettiğiniz ürün/ürünlere ait teknik detaylar ve numune (gerekli olması halinde) firmamıza tarafınızdan gönderilir.

(Not : Numune gönderim ücreti ithalatçı firmaya ait) İlk defa danışmanlık yapılacak firmadan 100USD+KDV fizibilite ve araştırma bedeli bir defaya mahsus alınır. (Not: Alınan proje bedeli numune ve kargo bedelini kapsamaz). Pars Dış Ticaret vermiş olduğunuz bu bilgiler doğrultusunda ürün/ürünlerinizle ilgili fiyatları, gümrük mevzuatını ve yaklaşık kapı teslim maliyetlerini rapor halinde tarafınıza sunar. (İsteğinize bağlı olarak numune gönderimini organize eder)

1) Raporun tarafınızdan onaylanması halinde sipariş aşamasına geçilir. Bu aşamada ödemeyle ilgili dökümanları size ulaştırır ve üretici firma ile anlaşma imzalanır.

2) Üretim tamamlandıktan sonra; Pars Dış Ticaret sizin adınıza yüklemeyi organize eder. Yüklemenin tamamlanmasıyla birlikte yükleme belgeleri size ulaştırıldıktan sonra Proje Bedelimiz tarafınızdan tahsil edilir. Proje bedelimiz 10.000 usd ve altı siparişlerde 500 usd 10.000 usd ve üzeri siparişlerde %5 ‘dir.

3) Ürün/Ürünlerinizin Türkiye’ye varmasının ardından Gümrük işlemleri için gerekli evraklar Gümrük müşavirliğine teslim edilir ve çekim işlemleri tarafımızdan takip edilir.

Scroll to Top