Hava Kargo

Hava Kargo , Dünyanın heryerinden hızlı, güvenilir ve ekonomik. Pars olarak, siz değerli müşterilerimize satın alacağınız ürünlerin ister İthalatında isterseniz İhracatında IATA acentası iş ortaklarımızla  ekonomik hava kargo imkanları sunuyoruz.

Hava kargo nedir?

Hava kargo, ithal edilecek ürünlerin bulunduğu depodan veya en yakın havalimanındaki adresimize teslim edilmesiyle başlayan ve varış havalimanında operasyonun tamamlandığı lojistik bir şekildir.

Uçak şirketleri ve yetkili acentaların anlaşmalarına bağlı olarak özel fiyat ve koşullarla taşıma gerçekleştirilebilir. Tüm bu hizmetler için acentalarla tek tek görüşmek yerine, size en uygun taşıma çözümünü sunmak için Pars olarak hareket edebilir ve yüklerinizi güvenle taşıyabiliriz.

Hava kargo şirketleri?

Türk Hava Yolları, UPS, TNT gibi şirketler hava kargo şirketleridir. Bu şirketlerle anlaşmalı taşıma hizmeti sunanlar IATA acentaları olarak sınıflandırılır. Pars, Türkiye genelinde birçok IATA üyesi acenta ile ortak çalışarak sizin için en uygun fiyatı bulabilir ve yüklerinizi en güvenli şekilde organize edebilir.

Hava kargo fiyatları?

Taşıyacağınız yükün koli ölçüleri ve ağırlığına bağlı olarak hesaplanan sabit bir fiyat tablosu olmayan fiyatlardır. En iyi hava kargo fiyatı alabilmek için, Pars olarak anlaşmalı IATA üyesi acentalarımızla en uygun fiyat çözümünü sunuyoruz. Fiyat teklif formumuzu kullanarak siz de hava kargo için uygun fiyatları alabilirsiniz. Müşteri departmanımız, formun doldurulduğu anda en hızlı şekilde sizlere ulaşarak uygun fiyat ve süreç hakkında bilgi verecektir.

Güvenli ve hızlı bir hizmetle taşımanızı gerçekleştirmek isterseniz, 10+ yıllık deneyimimiz ve uzman ekibimizle artık taşımacılık konusunda da bizden istediğiniz desteği alabilirsiniz. Uzakdoğu operasyonlarında uzman olmamıza rağmen, son 3 yıldır Avrupa ve Amerika’dan yapılan ithalat operasyonlarıyla bu bölgelerde de güçlü ve güvenilir hizmet sunabiliyoruz. Teklif formunu kullanarak hızlı bir şekilde fiyat alabilirsiniz.

Dilerseniz bize iletişim sayfamızdan ulaşarak soru ve sorunlarınızı iletebilirsiniz. Aynı zamanda, teklif formunu kullanarak yükleriniz için teklif alabilir ve Uzakdoğu yüklerinde Kalite Kontrol servisimizden de ayrıca yararlanabilirsiniz.

Uzakdoğu ithalatlarınızda, satın almadan deponuza gelene kadar olan süreci sadece nakliye değil, aynı zamanda gümrük mevzuatına uygun şekilde üretim, kalite kontrol, yükleme organizasyonu ve çekim süreçleri dahil tamamlıyoruz.

Scroll to Top