Sino Corrugated

9 April 2024 – 11 April 2024

Plastik ve Ambalaj Fuarı Guangdong Modern International Exhibition Center,Dongguan,Çin
Süre: 3 Gün / Dönem: Her Yıl

Fuar Hakkında

Sino Corrugated, Çin’in Dongguan şehrinde düzenlenen Uluslararası Oluklu Mukkava  Fuarıdır. Reed Exhibitions(Shanghai)Co.Ltd tarafından düzenlenen, Sino Corrugated, Ambalaj, Plastik ve Kauçuk sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir.

Sino Corrugated, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuarıdır.

Endüstri uzmanların, alıcıların ve son kullanıcıların ortaklıklar kurmak, sipariş vermek, oluklu endüstri trendlerini öğrenmek ve iş yapmak için bir araya geldiği Asya Pasifik’in önde gelen oluklu mukavva fuarıdır. Fuar, oluklu, katlanır karton, etiketleme ve ambalaj sektörünün tüm endüstri zincirini kapsamaktadır. Etkinlik, piyasadaki en yeni, en yenilikçi oluklu ekipman ve sarf malzemelerine sahiptir. Oluklu kutular, petek karton, kağıt stok modelleri ve kağıt boru üreticileri için bir kaynak platformudur.

Sergi, oluklu kutu üreticileri için enerji tasarrufu,  yüksek verimli üretim çözümleri, entegre oluklu ve katlanır karton imalat ekipmanı, teknoloji ve sarf malzemeler, geniş bir ambalaj konteynır tasarımları ve üretim malzemeleri koleksiyonundan oluşmaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz.

Fuarda, Aksesuarlar, Temel Malzemeler, Karton, Mukavva İşleme Makineleri, CAD, CAM, Oluklu Mukavva İmalatı, Malzeme Taşıma, Malzeme, Matbaa Makineleri, Kalite Güvencesi, Düzenleme ve Kontrol Teknolojisi, Yedek Parçalar, Atık Kağıt İşleme Tesisleri gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Scroll to Top