wee

WEE - World Elevator and Escalator Expo

6 May 2024 – 9 May 2024
Yapı ve İnşaat Teknolojileri Fuarı Shanghai National Exhibition & Convention Center (NECC), Shanghai, Çin
Süre: 4 Gün / Dönem: 2 Yılda 1

Fuar Hakkında

WEE – World Elevator and Escalator Expo, Çin’in Shanghai şehrinde düzenlenen, Uluslararası Asansör ve Yürüyen Merdiven Fuarıdır. Reed Exhibitions Japan Ltd tarafından düzenlenen Wearable Expo Japan, Bilgi Teknolojileri, Telekomünikasyon, Tüketici Elektroniği, Multimedya sektörlerindeki katılımcı ve ziyaretçileri bir araya getirmeyi hedeflemektedir. 

Wearable Expo Japan, sektörünün her alanında ihtiyaç duyduğu hizmet alanlarını sunmak ve ana gelişim trendlerini göstermek için bir platform sunan eşsiz bir projedir. Türünün en büyük fuarı olan uluslararası bir fuardır.

Wearable Expo Japan, bileşenler, Kontrol Sistemleri, Asansörler, Asansörler için en önemli uluslararası sergiden birini temsil etmektedir. Asansör endüstrileri işbirliği ve globle alışverişi için bir platformdur. Uluslararası katılımcılar, ticari ve konut amaçlı veya özel amaçlı asansörlerdeki her türlü ve marka asansör sistemini göstermektedir. Serginin ziyareti, sektördeki çalışanların her zaman teknik olarak güncel olmasını ve tüm önemli uzmanların ve endüstri liderlerinin karşılanmasını sağlamaktadır. Aynı zamanda fuarda yapılan konferans,  Asansörler, Yürüyen Merdivenler, otomatik kaldırımlar ve ilgili ekipmanlar, bileşenler ve aksesuarlar gibi alanları kapsamaktadır.

Fuarda, Yurt dışından, sektörün geliştiği ülkelerden gelecek profesyonel ziyaretçilere aynı çatı altında ulaşabilirsiniz. Sektördeki gelişmeleri ve beklentileri yakından takip edebilirsiniz. Yeni yatırım fırsatları yakalar, yeni iş bağlantıları ve ortaklık anlaşmaları kurabilirsiniz. Etkili organizasyonda yer alarak prestijini sağlamlaştırıp, firmanızın pazar içinde yerini saptayarak, yeni alanları belirleyebilirsiniz. Yeni ürünlerin tanıtımını gerçekleştirmek, pazardaki başarısını gözlemleyebilir, Müşteri analizi yapabilir,  gereksinimleri öğrenip, ilişkileri sağlamlaştırabilirsiniz. Marka yaratmak ve yeni pazarlara açılma fırsatı yakalayabilirsiniz

Fuarda, Bileşenleri, Kontrol Sistemleri, Asansör, yürüyen merdivenler gibi ürünler sergilenmektedir.

Fuar Alanı
Scroll to Top